| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Tworzywo | NR |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Funkcja | Odporne na zużycie, zapobiegające kolizjom |
| Słowo kluczowe | Ceny gumowych błotników |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Korzyść | Dostosowany, oryginalny fabryka |
| Aplikacja | Dok |
| Średnica | 0,5 ~ 4,5 m |
| Ciśnienie | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Efektywna długość | 1 ~ 6,5 m |
| Stosowanie | Unikanie kolizji |
| Funkcja | Łatwy w instalacji i obsłudze lekki |
| Warstwy | 5 ~ 10 warstw |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Tworzywo | NR |
| Funkcja | Odporne na zużycie, zapobiegające kolizjom |
| Słowo kluczowe | Ceny gumowych błotników |
| Technologia | Formowanie ekstruzyjne |
| Nazwa produktu | PIANC2002 Standardowy pływający błotnik piankowy 3,3 * 6,5 M Kolorowy zderzak do dokowania łodzi |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Rodzaj | Pływający błotnik |
| Wydłużenie | ≥350% |
| Twardość | 75-95 Brzeg A |
| Nazwa produktu | Konik Gumowe Fenders Trwałe budownictwo Panel Fender Marine Wysoka odporność na uderzenia |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 100 mm do 3000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Zastosowanie | Port |
| Logo | niestandardowe |
| MOQ | 1 |
| Materiał | NBR |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki typu 300H D Czarny kolor Odporny na zużycie zderzak portu morskiego |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D300H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Elastyczność | Świetny |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Zalety | Dostosowana, oryginalna fabryka |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Długość | 1 ~ 12m |
| Zastosowanie | Okręt podwodny Fender |