| Nazwa produktu | Błotniki Yokohama ISO17357-1: 2014 Przewodnik 3.3*6.5M Blok powietrzny typu CTN 50kPa |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Pochłanianie energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Nazwa produktu | Błotniki pneumatyczne ISO17357-1: 2014 Standardowy typ pływający CTN Boat Dock |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Pochłanianie energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe NBR / NR 1200H PIANC2002 Odporny na rozdarcie zderzak morski Dock |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej gęstości |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Orzecznictwo | PIANC2002, ISO, SGS |
| Nazwa produktu | Pływający pneumatyczny gumowy błotnik Specyfikacje ISO17357 80 kPa Operacje STS |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Absorpcja energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Nazwa produktu | 50kPa Gumowy błotnik Yokohama Boczny gumowy błotnik łodzi do statku i doku |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Ciśnienie początkowe | 0,05 MPa / 0,08 MPa |
| Nazwa produktu | Solid Fixed Bumpers EVA Foam Filled Fenders for Marine Boats Dock |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, skóra poliuretanowa |
| Rodzaj | pływający błotnik |
| Średnica | 0,5-4,5 mln |
| Długość | 1.0m-12m |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Wielkość | niestandardowe |
| Zastosowanie | Port |
| Materiał | NR |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Tworzywo | NR |
| Zastosowania | Ochrona statków w dokach |
| Funkcja | Odporne na zużycie, zapobiegające kolizjom |
| Rozmiar | dostosowane |
| Nazwa produktu | Błotniki Yokohama ISO17357-1: 2014 Technologia CTN Submarine Floating Type |
|---|---|
| Materiał | NR wysokiego poziomu |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| MOQ | 1 kawałek |
| Certyfikat | CCS,BV,LR,RINA,KR,NK,GL,ABS,DNV,RS |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe gumowe błotniki stożkowe 1800H Dock Ochrona zderzaka łodzi Odporność na rozdarcie |
|---|---|
| Materiał | Odporny na zużycie NR |
| Numer modelu | DF-C1800H |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| uszczelka | Pakowanie gołe, pakowanie ramek, pakowanie palet |