| Nazwa produktu | Yokohama Type Pneumatic Marine Floating Fender Marine Boat Ship Parts |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Absorpcja energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Funkcja | Doskonała stabilność pozioma |
| Cechy | Wysoka absorpcja energii |
|---|---|
| Rodzaj | Błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Wytrzymała guma naturalna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Cechy | Wyższa absorpcja energii |
|---|---|
| Rodzaj | Gumowy błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Aplikacja | Port |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Nazwa produktu | PIANC2002 Standardowy gumowy błotnik V Typ 600H Kauczuk naturalny do cumowania łodzi morskich |
|---|---|
| Materiał | Wysoka gęstość NR |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Orzecznictwo | ISO, SGS |
| Cechy | Wysoka absorpcja energii |
|---|---|
| Rodzaj | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Najwyższej jakości kauczuk naturalny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Hollow D Rubber Fender Sekcja Boat Fender / Gumowy zderzak Ochrona doku |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D500H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Materiał | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Tworzywo | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Aplikacja | Przemysłowa łódź dokująca |
| Cechy | Łatwy w obsłudze |