| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Cechy | Trwałe materiały |
| Aplikacja | Port |
| Logo | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Guma naturalna |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Dozwolone OEM | Tak |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Guma naturalna |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Logo | Dostosowane |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Nowy projekt cylindrycznych błotników morskich Certyfikat CMF600D BV dla zderzaka łodzi dokującej |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Kolor | Czarny, szary lub zgodnie z wymaganiami |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |
| Nazwa produktu | Błotniki Yokohama ISO17357-1: 2014 Przewodnik 3.3*6.5M Blok powietrzny typu CTN 50kPa |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Pochłanianie energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Nazwa produktu | 2,0 * 3,5 M Pneumatyczny gumowy błotnik ISO17357 Standardowa pływająca łódź 80 kPa |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej gęstości |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Certyfikat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Ciśnienie początkowe | 50kPa i 80kPa |
| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Specyfikacje Błotniki pneumatyczne STS Dock Floating CTN Type |
|---|---|
| Standard | PIANKA, ISO17357-1:2014 |
| Przewodnictwo ciepła | = |
| Twardość | 50±10 Shore A |
| Wydłużenie | ≥400 |
| Nazwa produktu | Błotniki pneumatyczne ISO17357-1: 2014 Przewodnik 3,3 * 6,5 M Blok powietrzny typu CTN 50kPa |
|---|---|
| Materiał | NR wysokiego poziomu |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| MOQ | 1 kawałek |
| Certyfikat | CCS,BV,LR,RINA,KR,NK,GL,ABS,DNV,RS |