| Nazwa produktu | 3,3 * 6,5 M pneumatyczne błotniki ISO 17357-1: 2014 Certyfikowany zawór bezpieczeństwa dla STS |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny wysokiego poziomu |
| Standard | PIANKA, ISO17357 |
| Kolor | czarny |
| Certyfikat | CCS/BV/SGS/ABS |
| Nazwa produktu | Dostosowane gumowe błotniki stożkowe NR Materials Safety Molding 600H Anti Collision |
|---|---|
| Materiał | Wysoka wydajność NR |
| Kształt | Typ stożka |
| Wzrost | 500H-2000H |
| Temperatura | -40°C-120°C |
| Nazwa produktu | Dostosowane błotniki do holowników typu W W Ochrona dziobu i rufy błotnika Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Materiał | Guma, NR, NBR, SBR |
| Rodzaj | Holownik W Błotnik |
| Wzrost | 200mm-450mm |
| Długość | 2000mm |
| Nazwa produktu | Wyroby z gumowych komórek przemysłowych |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Numer modelu | DF-C1000H |
| Wysokość | 500-3000 mm |
| Rodzaj | Typ komórki stałej |
| Nazwa produktu | Płyty odwiertów z gumy komórkowej Odwierty odwiertów z holowników Odwierty odwiertów z kołków Odwier |
|---|---|
| Materiał | Wysoka gęstość NR/NBR |
| Numer modelu | DF-C1700H |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| rozciąganie | ≥300% |
| twardość | 20-90 Shore-A lub IRHD |
|---|---|
| Wydłużenie | ≥300% |
| Funkcja | Odbojnica |
| Rodzaj | cylindryczny |
| OEM | Witamy |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Materiał | NR |
| Cechy | Wysokiej jakości materiały |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Materiał | NR |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Żywotność usługi | 10 ~ 15 lat |
| Materiał | NR |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Żywotność usługi | 10 ~ 15 lat |
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| temperatury | -40 ℃ ~ 300 ℃ |