| Nazwa produktu | Półpodwodny podwodny pneumatyczny zatapialny morski gumowy błotnik |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Rozmiar | D * L--2,5 * 5,5 M |
| Ciśnienie robocze | 50 kPa |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Nazwa produktu | Pneumatyczne błotnik gumowy |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Funkcja | Elastyczna obsługa |
| Nazwa produktu | Błotniki Yokohama ISO17357-1: 2014 Technologia CTN Submarine Floating Type |
|---|---|
| Materiał | NR wysokiego poziomu |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| MOQ | 1 kawałek |
| Certyfikat | CCS,BV,LR,RINA,KR,NK,GL,ABS,DNV,RS |
| Nazwa produktu | Trelleborg Shibata 600x1200 Cylindryczne gumowe odbiorniki dla zderzaków przybrzeżnych łodzi |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Włókiennicze z gumy |
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny lub jako żądanie |
| Wewnętrzna średnica | 600mm |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Opakowanie | Plastikowa torba + paleta |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Pneumatyczne błotnik gumowy |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Tworzywo | NR |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Tworzywo | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Typ | Cylindryczny |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Rozmiar | Dostosowane |