| Nazwa produktu | Naprawiono błotniki gumowe stożkowe błotnika 1600H Kauczuk naturalny do ochrony łodzi dokowych |
|---|---|
| Materiał | Przeciwstarzeniowy NR |
| Numer modelu | DF-C1600H |
| MOQ | 1 kawałek |
| OEM | Mile widziana |
| Nazwa produktu | PIANC2002 800H Stożkowe gumowe błotniki w kolorze czarnym Dostosowane do bufora dokowania łodzi |
|---|---|
| Numer modelu | DF-CRF800H |
| Rodzaj | Naprawiono gumowe błotniki |
| Standard | Pianka2002 |
| rozmiar | Niestandardowy rozmiar |
| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | NBR |
| Aplikacje | Terminal portowy |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Nazwa produktu | 3,3 * 6,5 M Odbojnice morskie / cumownicze / portowe / portowe / promowe wypełnione pianką dla marin |
|---|---|
| Numer modelu | DF-3.3*6.5M |
| Materiał | EVA o wysokiej gęstości |
| Siła reakcji | 54 kN do 7353 kN |
| Absorpcja energii | 3,8KN-M do 7720KN-M |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Korzyść | Dostosowany, oryginalny fabryka |
| Aplikacja | Dok |
| Średnica | 0,5 ~ 4,5 m |
| Tworzywo | Guma naturalna na najwyższym poziomie |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Korzyść | Dostosowany, oryginalny fabryka |
| Aplikacja | Dok |
| Średnica | 0,5 ~ 4,5 m |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Korzyść | Dostosowany, oryginalny fabryka |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Tworzywo | Guma naturalna na najwyższym poziomie |
| Ciśnienie | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Zalety | Dostosowana, oryginalna fabryka |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Zastosowanie | Okręt podwodny Fender |
| Średnica | 0,5 ~ 4,5 m |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Application | Submarine Dock |
| Diameter | 0.5 ~ 4.5m |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Korzyść | Dostosowany, oryginalny fabryka |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Zastosowanie | Dok |
| Średnica | 0,5 ~ 4,5 m |