| Nazwa produktu | Pneumatyczne błotnik gumowy |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Tworzywo | NR |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | NBR |
| Aplikacje | Terminal portowy |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Nazwa produktu | Arche V Gumowy Fender |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Proces produkcji | Formowanie, Cięcie |
| Wysokość | 200mm-1000mm |
| Długość | 1000mm-3500mm |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Materiał | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Cechy | Wysoka absorpcja energii |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Materiał | NR |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Cechy | Materiały przyjazne dla środowiska |
| Użycie | chronić łódź |
| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | NBR |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Marine Dock Square Gumowe błotniki Wysoka absorpcja energii Pier Dock Statek do cumowania |
|---|---|
| Część | Zderzak, Dok |
| Aplikacja | Dok, Port |
| Funkcjonować | Ochrona |
| Wzrost | 150-600 mm |
| Nazwa produktu | OEM Service Cone Gumowe błotniki Niestandardowe formowanie Heavy Duty Anti Aging Fender |
|---|---|
| Materiał | Naturalna guma przeciw starzeniu |
| Numer modelu | DF-CRF1000 |
| Kolor | czarny |
| Stosowanie | Przemysłowy amortyzator do cumowania |
| Nazwa produktu | D370 Rolki amortyzujące Typ Błotniki rolkowe ISO9001 Elastyczny kauczuk naturalny NBR Klasa morska |
|---|---|
| Numer modelu | DF-CR20 |
| Rodzaj | Rolki amortyzujące |
| Standard | Pianka2002 |
| rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Trelleborg Shibata 600x1200 Cylindryczne gumowe odbiorniki dla zderzaków przybrzeżnych łodzi |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Włókiennicze z gumy |
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny lub jako żądanie |
| Wewnętrzna średnica | 600mm |