| Nazwa produktu | Zatwierdzone ISO 17357 4,5 * 9,0M Yokohama Pływające błotniki Kauczuk naturalny typu CTN |
|---|---|
| Standard | PIANKA, ISO17357-1:2014 |
| Przewodnictwo ciepła | = |
| Twardość | 60 ± 10 Shore A lub życzenie klienta |
| Wydłużenie | ≥400 |
| Nazwa produktu | Gumowy łuk gumowy NBR / NR Gumowy błotnik 1000H Dostosowany zderzak odporny na rozdarcie |
|---|---|
| Materiał | NR o wysokiej gęstości |
| Rodzaj | Normalna |
| Logo | Dostosowane logo zaakceptuj |
| rozmiar | Niestandardowy rozmiar |
| Numer modelu | DF-1000H |
|---|---|
| Nazwa produktu | Dane techniczne PIANC2002 Odbojnice stożkowe Natural Rubber 1000H dla Dock Marine |
| Funkcja | Wysoka wartość E/R.H, Trwałe |
| Rozmiar | Akceptowane na zamówienie |
| Logo | Dostosowane logo dostępne |
| Nazwa produktu | Nadmuchiwane pływające pneumatyczne Yokohama Rubber Fender Statki Używane łodzie rybackie |
|---|---|
| Część | Błotnik STS |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Kolor | Czarny |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Nazwa produktu | PIANC i ISO17357 Standardowe pneumatyczne gumowe błotniki Łańcuch do opon Bezpieczeństwo morskie |
|---|---|
| Materiał | Najlepsza jakość NR, NBR, SR |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Diameter | 500mm - 4,500mm |
| Długość | 1000 mm - 12 000 mm |
| Nazwa produktu | Gumowe żagle do łodzi do ciężkich zadań Gumowe zderzaki |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 500 mm do 2000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Część | Zawias |
| Pakiet | Drewniana paleta, drewniana skrzynia |
| Nazwa produktu | C1300H Stożkowe gumowe błotniki Naval Industrial PIANC2002 Specyfikacje dla łodzi dokującej |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, NBR, silikon |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| rozmiar | Dostosowane |
| Kategoria | Gumowy błotnik dokujący |
| Nazwa produktu | Typ CTN Dock Gumowy błotnik Pneumatyczny błotnik 3,3 * 6,5 M ISO17357 |
|---|---|
| Materiał | Odporny na zużycie NR SR NBR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Część | Łańcuchowa siatka na opony |
| Ciśnienie początkowe | 50 kPa / 80 kPa |
| Nazwa produktu | Cena hurtowa Błotnik wypełniony pianką EVA Kolorowy 2,0 * 3,5 m Certyfikat ISO9001 dla doku łodzi |
|---|---|
| Material | Polyurethane, EVA, etc |
| Typ | pływający błotnik |
| Wydłużenie | ≥350% |
| Twardość | 75-95 Shore A |