| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Tworzywo | Nbr |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Część | Zawias |
| Nazwa produktu | Pneumatyczne błotnik gumowy |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Typ | Cylindryczny |
| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | NBR |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Aplikacje | Terminal portowy |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Aplikacja | Przemysłowa łódź dokująca |
| Cechy | Łatwy w obsłudze |
| Orzecznictwo | PIANC, ABS, DNV |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Nazwa produktu | Zderzak Dock Gumowa nóżka błotnika MV Fender UHMW-PE Pads dla Port Quay |
|---|---|
| Część | Dok, zderzak |
| Materiał | Naturalna guma przeciw starzeniu |
| Wygląd zewnętrzny | Gładka guma |
| Styl | Noga / Typ SN |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe gumowe błotniki z modułową konstrukcją zderzaka portu dokującego |
|---|---|
| Część | Dok, zderzak |
| Materiał | Naturalna guma przeciw starzeniu |
| Wygląd zewnętrzny | Gładka guma |
| Rodzaj | Typ elementu |
| Nazwa produktu | pneumatyczny błotnik Yokohama |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Średnica | 500 mm-4500 mm (inne specyfikacje można dostosować) |
| Długość | 1000 mm-12000 mm (inne specyfikacje można dostosować) |
| Ciśnienie pracy | 50 kPa lub 80 kPa |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Wielkość | niestandardowe |
| Cechy | Wysoka wydajność silna |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka okładzinowa, łańcuch itp |