| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | NBR |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Aplikacje | Terminal portowy |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Logo | Dostosowane |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik ISO17357-1: 2014 STS Dock Zderzak łodzi 4,5 * 9,0 M |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa |
| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Błotniki pneumatyczne 3,3 * 6,5 M 80kPa Operacje STS Zderzak |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| Technologia | Przeciwwybuchowy, ogólne uzwojenie, przeciwstarzeniowy |
| Twardość | 50±10 Shore A |
| Wydłużenie | ≥400 |
| Nazwa produktu | 100% ekologiczny łuk gumowy błotnik przemysłowy pochłaniający energię czarny kolor |
|---|---|
| Rodzaj | Typ łuku V |
| Długość | 1000-3500mm |
| Wzrost | 200mm-1000mm |
| Certyfikat | CCS.ABS.BV.GL.DNV.LR |
| Nazwa produktu | PIANC2002 Błotniki z dziurką od klucza Błotniki do holowania łodzi Odporność na ozon i promieniowani |
|---|---|
| Materiał | Odporny na zużycie NR/NBR/SBR |
| Rodzaj | Typ dziurki od klucza |
| rozmiar | 200-350H, Lmax=2000 |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Nazwa produktu | Hydropneumatyczne błotniki okrętów podwodnych ISO17357 i PIANC2002 Dok cumowniczy 50kPa Pływający |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| Technologia | Przeciwwybuchowy, ogólne uzwojenie, przeciwstarzeniowy |
| Twardość | 50±10 Shore A |
| Wydłużenie | ≥400 |
| Nazwa produktu | PIANC2002 Marine Dock Pneumatyczne błotniki 3,3 x 6,5 m Boat Dock Fender z oponą samolotu |
|---|---|
| Materiał | Najwyższej jakości kauczuk naturalny |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Zabarwienie | Kolor czarny lub niestandardowy |
| CERTYFIKATY | ISO9001-2008 BV CCS ABS |
| Nazwa produktu | Nadmuchiwane gumowe błotniki Yokohama Marine dostosowane do wysyłki na statek |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Certyfikat | DNV BV CCS LR ABS |
| Ciśnienie początkowe | 50 kPa i 80 kPa |