| Nazwa produktu | 50Kpa pływający gumowy błotnik pneumatyczny Yokohama na sprzedaż |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa, 80Kpa |
| Instalacja | Łatwo. |
|---|---|
| Konserwacja | Niskie |
| Trwałość | Wysoki |
| Kształt | Łuk |
| Materiał | Kauczuk |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Cechy | Trwałe materiały |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Aplikacja | Port |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Cechy | Trwałe materiały |
| Aplikacja | Port |
| Logo | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Część | Zawias |
| Tworzywo | Nbr |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Logo | Dostosowane |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | STS Operations Yokohama Błotniki Kauczuk naturalny 3,3M Norma ISO17357 |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Wzmocnienie | Przewód nylonowy |
| Osłona | Łańcuch opony netto |
| Zakres średnic | Od 0,5m do 4,5m |
| Nazwa produktu | ISO17357 Yokohama Pływające błotniki pneumatyczne 50 kPa 3,3 * 6,5 m z zaworem bezpieczeństwa |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa, 80Kpa |
| Nazwa produktu | Opony lotnicze Yokohama Rubber Fender Pływające błotniki łodzi morskich |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny najwyższej klasy |
| Część | gumowy błotnik po stronie łodzi |
| Aplikacja | Używany do statków i doków |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa produktu | Dok pneumatyczny gumowy błotnik do cumowania łodzi z łańcuchem i oponą |
|---|---|
| Część | Błotnik STS |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| długość | 500mm-12000mm |