| Nazwa produktu | Pływający Fender Piany Podwodna Fender Eva Piana Fender Łódka |
|---|---|
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kolor | Kolorowy |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik piankowy Eva z wysokimi parametrami użytkowymi i certyfikatem ISO |
|---|---|
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kolor | Kolorowy |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Słowo kluczowe | Ceny gumowych błotników |
| Cechy | Odporne na zużycie, zapobiegające kolizjom |
| technologii | Formowanie ekstruzyjne |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Materiał | NR |
| Wielkość | niestandardowe |
| Cechy | Trwałe materiały |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | czarny |
| Logo | niestandardowe |
| Zastosowanie | Zacumowanie statku |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Zastosowanie | Port |
| Materiał | NR |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | czarny |
| Cechy | Wysoka absorpcja energii |
| Zastosowanie | Zacumowanie statku |
| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Specyfikacje Certyfikat Yokohama Rubber Fender BV 50kPa |
|---|---|
| Materiał | Wysoka wydajność NR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama ISO17357-1: 2014 Dane techniczne STS HDG 4,5 * 9,0 M |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Certyfikat | DNV BV CCS LR ABS |
| Ciśnienie początkowe | 50kPa i 80kPa |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama ISO17357-1: 2014 Standardowy zderzak portowy 3.3M Marine |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej gęstości |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Certyfikat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Ciśnienie początkowe | 50kPa i 80kPa |