| Nazwa produktu | Zatwierdzony przez SGS Dock Yokohama Pneumatyczny gumowy błotnik do wysyłki na statek |
|---|---|
| Materiał | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Część | Łańcuchowa siatka na opony |
| Ciśnienie początkowe | 50 kPa lub 80 kPa |
| Nazwa produktu | Dock pneumatyczny pomost yokohama gumowy błotnik nadmuchiwany antykolizyjny o najlepszej jakości |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o dużej gęstości |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2014 |
| Część | Pływający błotnik Yokohama |
| Typ | pneumatyczne Marine gumowe błotniki |
| Nazwa produktu | Profesjonalny pływający pneumatyczny gumowy błotnik Yokohama do statku do doku |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | PIANC2014, ISO17357-1:2014 |
| Certyfikat | CCS LR BV ABS |
| Kolor | Czarny |
| Cechy | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Część | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Kauczuk naturalny klasy A |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Bezpieczeństwo morskie Natural OEM Cylindrical Rubber Fender Dock For Vessel Protection |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Średnica | 100mm do 1200mm |
| Długość | Jako wymagane |
| Wzmocnienie | Wysokiej jakości NR, NBR, SR, CR |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Cechy | Trwałe materiały |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Aplikacja | Port |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama ISO17357 i PIANC2002 Dok do cumowania 50kPa Pływający |
|---|---|
| Materiał | Opłacalny kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357, ISO9001 |
| Część | Błotnik STS |
| Certyfikat | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Nazwa produktu | Stożkowe gumowe błotniki Marine Dock 800H Stały system gumowych błotników do cumowania |
|---|---|
| Część | Zderzak łodzi dokującej |
| Aplikacja | Dok, port, nabrzeże, molo |
| Orzecznictwo | PIANC2002, ABS, DNV, LR |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Nazwa produktu | DF-CRF600H Stożkowe gumowe błotniki Naturalna guma do łodzi morskich Dostosowane |
|---|---|
| Numer modelu | DF-CRF600H |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Siła reakcji | 55kN do 3485kN |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik Dock Yokohama Pneumatyczny gumowy błotnik Norma ISO17357 |
|---|---|
| Material | Natural Rubber |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Średnica | 500mm - 4500mm |
| Długość | 1000mm - 12000mm |