| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Cechy | Wysoka wydajność silna |
| Świadectwa | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Aplikacja | Przemysłowa łódź dokująca |
| Cechy | Łatwy w obsłudze |
| Orzecznictwo | PIANC, ABS, DNV |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Nazwa produktu | Marine Dock Floating Yokohama Rubber Fender ISO17357 Specyfikacje 50kPa |
|---|---|
| Średnica | 300-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Pochłanianie energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Nazwa produktu | Wharf Rubber Fender Arch Bumper Fender 600H Wysoka wydajność do doku portowego |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny, szary ... itp |
| Twardość | 65 +/- 5 Shore'a A |
| Gęstość | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Nazwa produktu | pneumatyczny błotnik Yokohama |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Średnica | 500 mm-4500 mm (inne specyfikacje można dostosować) |
| Długość | 1000 mm-12000 mm (inne specyfikacje można dostosować) |
| Ciśnienie pracy | 50 kPa lub 80 kPa |
| Cechy | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Część | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Kauczuk naturalny klasy A |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Cechy | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Część | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Kauczuk naturalny klasy A |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Doskonała elastyczność Kozowe kocioły gumowe Kocioły bliźniacze niskie utrzymanie |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 200 mm do 5000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |
| Nazwa produktu | Poduszkowe gumowe poduszki rolkowe Poduszki do łodzi żeglugowych Stocznia statków dok port Fender |
|---|---|
| Materiał | NR przeciwstarzeniowy |
| Numer modelu | DF-D1750 |
| Rodzaj | Włókna |
| OEM | Mile widziana |
| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | Nbr |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Zastosowania | Terminal portowy |
| Rozmiar | Dostosowane |