| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Tworzywo | Nbr |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Ciśnienie rozrywające | 75-105 barów |
|---|---|
| Wewnętrzna średnica | 2,5 mm-25 mm |
| Obróbka powierzchniowa | SR, gładka |
| Temperatura pracy | -40℃-80℃ |
| Ciśnienie robocze | 15-21 barów |
| Nazwa produktu | Błotniki do łodzi podwodnych o wymiarach 2500 x 5000 mm Pionowe błotniki do łodzi nadmuchiwanych |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny najwyższej klasy |
| Standardowy | ISO17357, ISO9001 |
| Wymiary | 4,5*12,0M |
| Ciśnienie początkowe | 50 kPa |
| Nazwa produktu | Niska cena Wysokiej jakości pływający błotnik z pianki poliuretanowej Standard ISO |
|---|---|
| Inner | EVA Closed Cell Foam |
| Wzmocnienie | Tkanina z nylonu |
| Pokrywa | Poliuretan, PU |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Nazwa produktu | 2,5 * 4,0 M Pływająca pianka z pianki o zamkniętych komórkach Ekologiczna elastyczność bezpieczeństw |
|---|---|
| Numer modelu | DF-2,5 * 4,0 M |
| Siła reakcji | 54kN do 7353kN |
| Pochłanianie energii | 3,8KN-M do 7720KN-M |
| OEM | Utrzymany |
| Nazwa produktu | Wysoka absorpcja energii przez odbojnice pneumatyczne w Jokohamie do transportu między statkami Wier |
|---|---|
| Materiał | Odporny na zużycie NR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Tolerancja | ±2% |
| Stopień | WYSOKA JAKOŚĆ |
| Product Name | Floating Foam Fender |
|---|---|
| Efektywna długość | 1 ~ 6,5 m |
| layers | 5~10 layers |
| Materiał | EVA i poliuretanu |
| Color | Red, Black, Yellow |
| Nazwa produktu | 2000x3500 Pływający piankowy błotnik z pianki poliuretanowej o zamkniętych komórkach Kolorowy |
|---|---|
| Materiał | Pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Numer modelu | DF-2000x3500 |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | 3,3 m * 6,5 m Morskie pływające błotniki wypełnione pianką ISO9001 Standardowy kołnierz HDG |
|---|---|
| Numer modelu | DF-3,3 m * 6,5 m |
| Typ | pływający błotnik |
| Siła reakcji | 54 kN do 7353 kN |
| Absorpcja energii | 3,8KN-M do 7720KN-M |
| Specyfikacja | Średnica 0,5 m-4,5 m, dł. 0,7 m-9 m / Dostosowane |
|---|---|
| Średnica | 2500 mm |
| Wzmocnienie | Przewód z tkaniny nylonowej |
| twardość | 50 ± 10 Shore A lub na życzenie klienta |
| Przewodnictwo ciepła | = |