| Nazwa produktu | Nabrzeże statku Wysokiej jakości gumowy błotnik Yokohama Dock Protection Pneumatyczny nadmuchiwany m |
|---|---|
| Rozmiar | Wymagania klienta |
| długość | 1000-12000 mm |
| Typ | 50Kpa, 80Kpa |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Nazwa produktu | Wyroby z gumy stożkowej |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 500 mm do 2000 mm |
| Siła reakcji | 52KN-5750KN |
| Nazwa produktu | Gumowe żagle do łodzi do ciężkich zadań Gumowe zderzaki |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 500 mm do 2000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |
| Nazwa produktu | Łodzie Super Cone Fender Heavy Duty Gumy Fender Gumy Marine Fender |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 500 mm do 2000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |
| Nazwa produktu | Konik Gumowe Fenders Trwałe budownictwo Panel Fender Marine Wysoka odporność na uderzenia |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 100 mm do 3000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Materiał | NBR |
| Numer modelu | HM-CMF60 |
| Standardowy | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Cechy | Wysoka wydajność silna |
| Świadectwa | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Aplikacja | Przemysłowa łódź dokująca |
| Cechy | Łatwy w obsłudze |
| Orzecznictwo | PIANC, ABS, DNV |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Nazwa produktu | Marine Dock Floating Yokohama Rubber Fender ISO17357 Specyfikacje 50kPa |
|---|---|
| Średnica | 300-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Pochłanianie energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Nazwa produktu | Wharf Rubber Fender Arch Bumper Fender 600H Wysoka wydajność do doku portowego |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny, szary ... itp |
| Twardość | 65 +/- 5 Shore'a A |
| Gęstość | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |