| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Logo | Dostosowane |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Guma naturalna Niestandardowy gumowy błotnik typu V V500H Ekologiczna elastyczność bezpieczeństwa |
|---|---|
| Materiał | Odporny na zużycie NR |
| Numer modelu | DF-V500 |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| uszczelka | Plastikowa torba + paleta |
| Nazwa produktu | ISO 17357 Pneumatyczny gumowy błotnik Yokohama Marine Floating Ship Fender |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
| Technologia | High pressure, anti-explosion type. Wysokie ciśnienie, typ przeciwwybuchowy. Whole- |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | czarny |
| Logo | niestandardowe |
| Zastosowanie | Zacumowanie statku |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wielkość | niestandardowe |
| MOQ | 1 |
| Logo | niestandardowe |
| Nazwa produktu | 300H Arch Gumowy błotnik Odporność na ozon i promieniowanie UV Ochrona przed niską absorpcją wody |
|---|---|
| Materiał | Wysoka wydajność NR |
| Kształt | Typ V |
| Wzrost | 200mm-1000mm |
| Długość | 1000-3500mm |
| Nazwa produktu | Kauczuk naturalny Niestandardowy łuk gumowy Fender V500H Ekologiczna elastyczność bezpieczeństwa |
|---|---|
| Materiał | Odporny na zużycie NR |
| Numer modelu | DF-V500H |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| uszczelka | paleta |
| Nazwa produktu | Pływający pneumatyczny gumowy błotnik Specyfikacje ISO17357 80 kPa Operacje STS |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Absorpcja energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Nazwa produktu | PIANC i ISO17357 Standardowe pneumatyczne gumowe błotniki Łańcuch do opon Bezpieczeństwo morskie |
|---|---|
| Materiał | Najlepsza jakość NR, NBR, SR |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Diameter | 500mm - 4,500mm |
| Długość | 1000 mm - 12 000 mm |
| Nazwa produktu | PIANC 2002 Morska komórka cumownicza Gumowy zderzak zderzaka ze stalową ramą przednią |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości NR/NBR |
| Numer modelu | DF-C1000H |
| Siła reakcji | 29-4626KN |
| Absorpcja energii | 4-6102KNM |