| Nazwa produktu | 50Kpa pływający gumowy błotnik pneumatyczny Yokohama na sprzedaż |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa, 80Kpa |
| Nazwa produktu | PIANC 2002 Morska komórka cumownicza Gumowy zderzak zderzaka ze stalową ramą przednią |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości NR/NBR |
| Numer modelu | DF-C1000H |
| Siła reakcji | 29-4626KN |
| Absorpcja energii | 4-6102KNM |
| Nazwa produktu | Płyty z gumy komórkowej Płyty z gumy bufory do kotwiczenia Płyty z gumy morskiej |
|---|---|
| Materiał | Doskonała guma naturalna |
| Numer modelu | DF-C1150H |
| Standardowy | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Dowolny kolor |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Guma naturalna |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Nazwa produktu | Błotniki gumowe stożkowe Kolor czarny ISO9001 Elastyczny kauczuk naturalny NBR Klasa morska |
|---|---|
| Materiał | NR o wysokiej gęstości |
| Rodzaj | Naprawiono gumowy błotnik |
| Logo | Dostosowane logo zaakceptuj |
| Stosowanie | Do dokowania statku lub cumowania |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe Stałe błotniki gumowe Gumowe zderzaki w kształcie stożka |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 1000 mm do 6000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Pneumatyczne błotnik gumowy |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Tworzywo | NR |
| Nazwa produktu | 4,5 * 9 m Nadmuchiwane pneumatyczne gumowe błotniki Yokohama Jumbo Bardzo duży błotnik |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| długość | 1000-12000 mm |
| Absorpcja energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Orzecznictwo | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |