| Nazwa produktu | ISO17357 i PIANC2002 Yokohama Gumowy błotnik 4,5 * 9,0M CTN Marine Floating |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny najwyższej jakości |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Część | Błotnik STS |
| Certyfikat | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Nazwa produktu | 100% ekologiczny łuk gumowy błotnik przemysłowy pochłaniający energię czarny kolor |
|---|---|
| Rodzaj | Typ łuku V |
| Długość | 1000-3500mm |
| Wzrost | 200mm-1000mm |
| Certyfikat | CCS.ABS.BV.GL.DNV.LR |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Zastosowanie | Port |
| Materiał | NR |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Materiał | NR |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Nazwa produktu | Gumowy łuk gumowy NBR / NR Gumowy błotnik 1000H Dostosowany zderzak odporny na rozdarcie |
|---|---|
| Materiał | NR o wysokiej gęstości |
| Rodzaj | Normalna |
| Logo | Dostosowane logo zaakceptuj |
| rozmiar | Niestandardowy rozmiar |
| Nazwa produktu | OEM Service Cone Gumowe błotniki Niestandardowe formowanie Heavy Duty Anti Aging Fender |
|---|---|
| Materiał | Naturalna guma przeciw starzeniu |
| Numer modelu | DF-CRF1000 |
| Kolor | czarny |
| Stosowanie | Przemysłowy amortyzator do cumowania |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik z naturalnej gumy w kolorze czarnym Usługa OEM Ochrona przed starzeniem |
|---|---|
| Materiał | NR/NBR o wysokiej gęstości |
| Numer modelu | DF-C1700H |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarze morskie do ochrony przed zderzeniami Żeglarze morskie z gumy |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Kolor | Czarny, szary, biały lub według wymagań klienta |
| Wewnętrzna średnica | 50 mm - 1000 mm |
| Długość | Wymagania klientów |
| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Pneumatyczny gumowy błotnik typu CTN 3300 * 6500MM typu CTN |
|---|---|
| Materiał | NR o wysokiej gęstości |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Nazwa produktu | Wysokowydajna cylindryczna morska gumowa błotnik Marine Port Ship Boat |
|---|---|
| Materiał | Wysoka wydajność NR/NBR |
| Numer modelu | DF-C600 |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Wydłużenie | ≥300% |