| Minimalne zamówienie | 1 |
|---|---|
| Szerokość | Dostosowane |
| Długość | Dostosowane |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Powierzchnia | Gładki |
| Kształt | cylindryczny |
|---|---|
| temperatury | -40 stopni C do 80 stopni C |
| OEM | Mile widziana |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wielkość | Średnica 500mm-4500mm, długość 1000mm-12000mm |
| Materiał | Kauczuk |
|---|---|
| Kompresja | Wysoki |
| Waga | Światło |
| Kolor | czarny |
| Zakres temperatury | Szeroki |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Średnica | Jako wymagane |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Nazwa produktu | Dostosowany błotnik typu V NR 400H Części z gumy naturalnej Formowanie antykolizyjne |
|---|---|
| Materiał | NR wysokiej jakości |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Orzecznictwo | ISO9001, ABS, BV |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Wysokość | 500-3000H |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Kolor | Czarny |
| Wydajność | Doskonały |
| Instalacja | Łatwy |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Akcesoria | Śruba, nakrętka, podkładka |
| Instalacja | Łatwo. |
| Wysokość | 500-3000H |
| Nazwa produktu | Nowy projekt cylindrycznych błotników morskich Certyfikat CMF600D BV dla zderzaka łodzi dokującej |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Kolor | Czarny, szary lub zgodnie z wymaganiami |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Wysokość | 500-3000H |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Aplikacja | Ochrona zderzaka doku/portu/statku |
| Instalacja | Łatwo. |
|---|---|
| Konserwacja | Niskie |
| Trwałość | Wysoki |
| Kształt | Łuk |
| Materiał | Kauczuk |