| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Zalety | Dostosowana, oryginalna fabryka |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Długość | 1 ~ 12m |
| Zastosowanie | Okręt podwodny Fender |
| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | Nbr |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Zastosowania | Terminal portowy |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Numer modelu | DF-MB100 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Dock Pier Quay Tee Head Marine Cumownica Słupki żeliwne QT450 |
| pojemność | 10-300 ton |
| Typ | Głowa Tee |
| Standard | PIANC, ISO13797:2020 |
| pakiet | Paleta, rolka |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 3,0 mm-30 mm |
| Standard | DIN, ASTM, JIS, GB itp. |
| Termin płatności | T/T, akredytywy, Paypal |
| Ciśnienie robocze | 15-21 barów |
| Aplikacja | przemysłowy, motoryzacyjny, morski itp. |
|---|---|
| Termin płatności | T/T, akredytywy, Paypal |
| Temperatura pracy | -40℃-80℃ |
| Standard | DIN, ASTM, JIS, GB itp. |
| Średnica zewnętrzna | 3,0 mm-30 mm |
| Nazwa handlowa | Hongruntong Marine |
|---|---|
| Nazwa produktu | Słupki cumownicze |
| Zastosowanie | Statek; Łódź |
| Obsługa powierzchni | Cynkowanie natryskowe |
| Cechy | Mocne i trwałe |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki o zamkniętych komórkach, nie pozostawiający śladów, z poliuretanowej skór |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości pianka PU, skóra poliuretanowa |
| Rodzaj | Pływający błotnik piankowy |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Część | Błotnik lewy |
| Nazwa produktu | OCIMF Standardowy wąż STS NBR ciągły 10" do operacji statek-statek |
|---|---|
| Materiał | NBR |
| Standard | GMPHOM 2009 i EN 1765 |
| Ciśnienie robocze | 15 barów, 19 barów, 21 barów |
| Wzmocnienie | Sznur poliestrowy o wysokiej wytrzymałości i drut spiralny |
| Nazwa handlowa | Hongruntong Marine |
|---|---|
| Nazwa produktu | Słupki cumownicze |
| Zastosowanie | Statek; Łódź |
| Użycie | Zabezpieczenie statku |
| Obsługa powierzchni | Cynkowanie natryskowe |