| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Wielkość | niestandardowe |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka okładzinowa, łańcuch itp |
| Cechy | Wysoka wydajność silna |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Zastosowanie | Port |
| Logo | niestandardowe |
| MOQ | 1 |
| Materiał | NBR |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama ISO17357-1: 2014 Dane techniczne STS HDG 4,5 * 9,0 M |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Certyfikat | DNV BV CCS LR ABS |
| Ciśnienie początkowe | 50kPa i 80kPa |
| Nazwa produktu | Specyfikacje ISO17357 Pneumatyczny gumowy błotnik 50kPa CTN 3,3 * 6,5M Bezpieczeństwo morskie |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Certyfikat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Ciśnienie początkowe | 50kPa i 80kPa |
| Nazwa produktu | 2,0 * 3,5 M Pneumatyczny gumowy błotnik ISO17357 Standardowa pływająca łódź 80 kPa |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej gęstości |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Certyfikat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Ciśnienie początkowe | 50kPa i 80kPa |
| Nazwa produktu | Nadmuchiwane gumowe błotniki Yokohama Marine dostosowane do wysyłki na statek |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Certyfikat | DNV BV CCS LR ABS |
| Ciśnienie początkowe | 50 kPa i 80 kPa |
| Nazwa produktu | Statek morski Yokohama Pneumatyczny błotnik z naturalnego kauczuku z oponami i łańcuchami chroni sta |
|---|---|
| Średnica | 500 mm - 4500 mm |
| Długość | 1000 mm - 12 000 mm |
| Materiał | Wysokiej jakości NR |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa, 80Kpa |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama ISO17357-1: 2014 Technologia statków 2,5 * 4,0 M CTN |
|---|---|
| Materiał | NR o wysokiej gęstości |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Nazwa produktu | ISO17357 i PIANC2002 Pneumatyczny gumowy błotnik 4,5 * 9,0M CTN Marine Floating |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Pochłanianie energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Guma naturalna |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Orzecznictwo | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |