| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Tworzywo | NR |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Nazwa produktu | Dostosowane łukowe gumowe błotniki NR Części Formowanie 400H Bezpieczeństwo antykolizyjne |
|---|---|
| Materiał | NR wysokiej jakości |
| Kształt | Typ V |
| Orzecznictwo | ISO9001, ABS, BV |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Nazwa produktu | Wodoodporne elastyczne stożkowe gumowe błotniki DF-CRF1200H Stałe gumowe cumowanie błotnika |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Rodzaj | w kształcie stożka |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Część | Zderzak portu |
| Nazwa produktu | Certyfikat ABS Cell Rubber Fender 1600H Odporne na zużycie statki Ochrona doków na molo |
|---|---|
| Materiał | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, CR, FVMQ |
| rozmiar | Akceptuj projekty klientów |
| Zakres twardości | 20°-90° brzeg A |
| Wzrost | 500-3000mm |
| Część | Port, dok |
|---|---|
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik typu V Marine Arch Gumowy błotnik z naturalnej gumy 500h do cumowania |
| Typ | Łukowy gumowy błotnik |
| Materiał | Wysokiej jakości NR |
| OEM | Powitanie |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Materiał | NR |
| Wielkość | niestandardowe |
| Cechy | Trwałe materiały |
| Nazwa produktu | Pneumatyczne błotnik gumowy |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Tworzywo | NR |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Rolety Fenders Boat Anti Collision Rolety Rubber Fender For Pontoons |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o dużej gęstości |
| Rodzaj | Błotnik koła |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Materiał | NR |
| Cechy | Wysokiej jakości materiały |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka okładzinowa, łańcuch itp |
| Cechy | Wysoka wydajność silna |
| Wielkość | niestandardowe |
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |