| Nazwa produktu | PIANC2002 Standardowe cylindryczne błotniki morskie Dock gumowy zderzak do cumowania |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Numer modelu | DF-C300 |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Numer modelu | 2,0 * 3,5 m |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Wzmocnienie | Spiralny drut o wysokiej wytrzymałości |
| Powierzchnia | Gładki |
| Nazwa produktu | Gumowe odbiorniki stożkowe Gumowe zderzacze stożkowe Gumowe odbiorniki pneumatyczne |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 500 mm do 2000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |
| Nazwa produktu | Specyfikacje ISO17357 Gumowy błotnik Yokohama 80kPa Łódź 2,0 * 3,5M pływająca |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥18 |
| Ciśnienie początkowe | 80Kpa |
| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Specyfikacje Certyfikat Yokohama Rubber Fender BV 50kPa |
|---|---|
| Materiał | Wysoka wydajność NR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa |
| Nazwa produktu | V500H Arch Gumowy błotnik Środowiskowy przemysłowy, wysokoelastyczny morski statek dokujący |
|---|---|
| Numer modelu | DF-V500H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| rozmiar | Dostosowane |
| Elastyczność | Świetnie |
| Nazwa produktu | Dostosowane gumowe błotniki stożkowe NR Materials Safety Molding 600H Anti Collision |
|---|---|
| Materiał | Wysoka wydajność NR |
| Kształt | Typ stożka |
| Wzrost | 500H-2000H |
| Temperatura | -40°C-120°C |
| Nazwa produktu | PIANC2002 Cell Rubber Fender 1250H NR Dock Ekonomiczna absorpcja wysokiej energii |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej jakości |
| Numer modelu | DF-C1250H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wyroby z gumowych komórek |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Orzecznictwo | PIANC, DNV, ABS, BV, CCS |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Nazwa produktu | Pneumatyczne błotnik gumowy |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Funkcja | Elastyczna obsługa |