| Tworzywo | Wysokiej jakości NR |
|---|---|
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Aplikacja | Port dla statków łodziowych Jetty Wharf |
| Nazwa produktu | Błotnik typu V |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Stosowanie | Dokowanie lub cumowanie statku |
| Rozmiar | Rozmiar niestandardowy |
| Praca | OEM lub ODM |
| Cechy | Trwałe i solidne |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Stosowanie | Dokowanie lub cumowanie statku |
| Praca | OEM lub ODM |
| Cechy | Trwałe i solidne |
| Gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Aplikacja | Port |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Nazwa produktu | ISO17357 i PIANC2002 Standardowe błotniki Yokohama 3,3 * 6,5 M CTN Typ 50kPa |
|---|---|
| Materiał | NR najwyższego poziomu |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| MOQ | 1 kawałek |
| Certyfikat | CCS ABS LR BV TUV ISO |
| twardość | 20-90 Shore-A lub IRHD |
|---|---|
| Część | morska poduszka powietrzna |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka okładzinowa, łańcuch itp |
| Drukowanie logo | Serdecznie witamy |
| Opakowanie | Paleta lub dostosowana |
| Nazwa produktu | PIANC2002 Standardowe cylindryczne błotniki morskie Dock gumowy zderzak do cumowania |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Numer modelu | DF-C300 |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |
| Nazwa produktu | Hydropneumatyczne błotniki okrętów podwodnych ISO17357 i PIANC2002 Dok cumowniczy 50kPa Pływający |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| Technologia | Przeciwwybuchowy, ogólne uzwojenie, przeciwstarzeniowy |
| Twardość | 50±10 Shore A |
| Wydłużenie | ≥400 |
| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Yokohama Rubber Fender CTN Type Marine D3.3M CTN Type |
|---|---|
| Materiał | NR wysokiej jakości |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| rozmiar | Niestandardowy rozmiar |
| Ciśnienie początkowe | 50kpa, 80kpa |
| Nazwa produktu | Rodzaje cylindrycznych odbojnic morskich do łodzi gumowych o kształcie cylindrycznym do ochrony port |
|---|---|
| Materiał | Doskonała guma naturalna |
| Numer modelu | DF-C1200 |
| Standard | PIANC2002 |
| Kolor | Dowolny kolor (najczęściej pojawia się czarny i szary) |