| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Praca | OEM lub ODM |
| Gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Cechy | Trwałe i solidne |
| Stosowanie | Dokowanie lub cumowanie statku |
| Nazwa produktu | Błotniki do ciężkich holowników typu M Fender M600 Ekologiczna elastyczność bezpieczeństwa do cumowa |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Rodzaj | Holownik typu M |
| Standard jakości | PIANC2002, ISO9001/14001 |
| Kolor | Czarny, dostępny kolor OEM |
| Nazwa produktu | Błotniki rolkowe typu Fender D1750 M36 Kotwica Czarna guma do ochrony łodzi dokujących |
|---|---|
| Materiał | Przeciwstarzeniowy NR |
| Numer modelu | DF-D1750 |
| Rodzaj | Błotniki rolkowe |
| OEM | Mile widziana |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Usługa | OEM lub ODM |
| Kolor | Czarny i dostosowany |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Usługa | OEM lub ODM |
| Kolor | Czarny i dostosowany |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Color | Black or Customized |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Kolor | Czarny i dostosowany |
| Usługa | OEM lub ODM |
| gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Cechy | Trwałe i wytrzymałe |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| Użycie | Dokowanie lub cumowanie statku |
| Kolor | Czarny i dostosowany |
| Usługa | OEM lub ODM |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Part | Dock Bumper |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Usługa | OEM lub ODM |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |