| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Guma naturalna |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Dozwolone OEM | Tak |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Tworzywo | NR |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Logo | Dostosowane |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Nazwa produktu | Typ cylindra Gumowe błotniki holownika 600 * 300 Dostosowane do dziobu statku |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | cylindryczny |
| Długość życia | 18-20 lat |
| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Specyfikacje Błotniki Yokohama STS Dock Floating CTN Type |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Standard | ISO9001, ISO17357 |
| Certyfikat | CCS/BV/SGS/ABS |
| Nazwa produktu | OEM Service Arch Gumowe odlewanie błotników Niestandardowy, wytrzymały, przeciwstarzeniowy błotnik |
|---|---|
| Materiał | Przeciwstarzeniowy NR |
| Numer modelu | DF-V800 |
| Kolor | Wymagania klienta |
| rozmiar | Wymagania klienta |
| Nazwa produktu | Cylindryczne błotniki morskie Certyfikat PIANC D1000 Anti-collision Anti Aging Rubber |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej jakości |
| Numer modelu | DF-C1000D |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Nazwa produktu | Bureau Veritas Certified Roller Błotniki D1300 Dock Gumowy zderzak 100% naturalnej gumy |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej gęstości |
| Rodzaj | Błotnik koła |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Kolor | Dostosowane |
| Nazwa produktu | 2,0 * 3,5 M Pneumatyczny błotnik ISO17357 Standardowe cumownicze pływające błotniki |
|---|---|
| Standard | PIANC, ISO17357-1:2014 |
| Przewodnictwo ciepła | = |
| Twardość | 50±10 Shore'a A |
| Wydłużenie | ≥400 |