| Nazwa produktu | Cylindryczne żeglarze żeglarskie żeglarze w dokach żeglarze ochronne statków |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Numer modelu | DF-C300 |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000 mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |
| Nazwa produktu | Chiny Fendery cylindryczne opony holownicze Fendery holownicze Bumpery |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D600 |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Rodzaj | cylindryczny |
| Nazwa produktu | Odbijacze opon holowników Odbojnice cylindryczne Odbojniki holowników do dokowania i cumowania |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D600 |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Rodzaj | cylindryczny |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Materiał | NR |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Materiał | NR |
| Wielkość | niestandardowe |
| Cechy | Trwałe materiały |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Wielkość | niestandardowe |
| Cechy | Wysoka wydajność silna |
| Świadectwa | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | czarny |
| Cechy | Wysoka absorpcja energii |
| Zastosowanie | Zacumowanie statku |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Nazwa produktu | 3,3 * 6,5 mln błotników Yokohama Certyfikowany zawór bezpieczeństwa ISO 17357-1: 2014 dla STS |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| Technologia | Przeciwwybuchowy, ogólne uzwojenie, przeciwstarzeniowy |
| Twardość | 60±10 Shore A |
| Wydłużenie | ≥400 |
| Nazwa produktu | Odporny na ciepło łuk gumowy błotnik Ekologiczny kauczuk naturalny 300H do dokowania łodzi |
|---|---|
| Rodzaj | Typ łuku V |
| rozmiar | Niestandardowy rozmiar |
| Gęstość | 1,35~2,0 g/cm3 |
| Usługa | OEM lub ODM |