| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Tworzywo | NR |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Twardość | 30-90 Brzeg |
| Funkcja | Odporne na zużycie, zapobiegające kolizjom |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Cechy | Trwałe materiały |
| Aplikacja | Port |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Cechy | Trwałe materiały |
| Aplikacja | Port |
| Logo | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe gumowe błotniki stożkowe 1800H Dostosowany morski zderzak dokujący PIANC2002 |
|---|---|
| Materiał | NR o wysokiej gęstości |
| Rodzaj | Naprawiono gumowy błotnik |
| Logo | Dostosowane logo zaakceptuj |
| Stosowanie | Do dokowania statku lub cumowania |
| Cechy | Dobra elastyczność i zginanie |
|---|---|
| Rodzaj | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Profesjonalny kauczuk naturalny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Ciśnienie | 50Kpa, 80Kpa |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Cechy | Trwałe materiały |
| Logo | Dostosowane |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Nazwa produktu | Błotniki z gumy naturalnej 1600H Odporność na rozdarcie Ochrona statku dokującego |
| Wzrost | 400 do 3000 mm |
| Orzecznictwo | PIANC, DNV, ABS, BV, CCS |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka na twarz, łańcuch .. |
| Nazwa produktu | PIANC Marine Dock Gumowy błotnik Hyper Omega Fender Trwały zderzak do cumowania |
|---|---|
| Część | Zderzak |
| Aplikacja | Dok, Port |
| Orzecznictwo | PIANC, ABS, DNV, LR |
| Materiał | NR |
| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Specyfikacje Błotniki Yokohama STS Dock Floating CTN Type |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Standard | ISO9001, ISO17357 |
| Certyfikat | CCS/BV/SGS/ABS |