| Nazwa produktu | PIANC2002 Dane techniczne Cell Rubber Fender C1000H Marine Dock Bumper Vessels |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Numer modelu | DF-C1000H |
| Wzrost | 500-3000mm |
| Rodzaj | Naprawiono typ komórki |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik z naturalnej gumy w kolorze czarnym Usługa OEM Ochrona przed starzeniem |
|---|---|
| Materiał | NR/NBR o wysokiej gęstości |
| Numer modelu | DF-C1700H |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Cechy | Dobra elastyczność i zginanie |
|---|---|
| Rodzaj | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Profesjonalny kauczuk naturalny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Wyroby z gumowych komórek przemysłowych |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Numer modelu | DF-C1000H |
| Wysokość | 500-3000 mm |
| Rodzaj | Typ komórki stałej |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Wielkość | niestandardowe |
| Cechy | Wysoka wydajność silna |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka okładzinowa, łańcuch itp |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Orzecznictwo | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Tworzywo | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Cechy | Łatwy w obsłudze |
| Aplikacja | Przemysłowa łódź dokująca |
| Nazwa produktu | Błotniki Yokohama ISO17357 Specyfikacje z oponami lotniczymi do operacji STS |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie guma naturalna |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Ciśnienie początkowe | 50kPa i 80kPa |
| Nazwa produktu | 50kPa Dock Pływający gumowy błotnik ISO17357 Standardowe cumowanie łodzi dokującej |
|---|---|
| Materiał | Dobrej jakości kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Część | Łańcuchowa siatka na opony |
| Ciśnienie początkowe | 50 kPa lub 80 kPa |
| Nazwa produktu | Nadmuchiwane pływające pneumatyczne Yokohama Rubber Fender Statki Używane łodzie rybackie |
|---|---|
| Część | Błotnik STS |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Kolor | Czarny |
| Średnica | 300mm-4500mm |