| Nazwa produktu | Dok pneumatyczny gumowy błotnik do cumowania łodzi z łańcuchem i oponą |
|---|---|
| Część | Błotnik STS |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| długość | 500mm-12000mm |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Typ | Cylindryczny |
| Nazwa produktu | Dock pneumatyczny pomost yokohama gumowy błotnik nadmuchiwany antykolizyjny o najlepszej jakości |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o dużej gęstości |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2014 |
| Część | Pływający błotnik Yokohama |
| Typ | pneumatyczne Marine gumowe błotniki |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Tworzywo | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Aplikacja | Przemysłowa łódź dokująca |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Guma naturalna |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Orzecznictwo | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Nazwa produktu | Typ cylindra Gumowe błotniki holownika 600 * 300 Dostosowane do dziobu statku |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | cylindryczny |
| Długość życia | 18-20 lat |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Opakowanie | Plastikowa torba + paleta |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Tworzywo | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Aplikacja | Przemysłowa łódź dokująca |
| Cechy | Łatwy w obsłudze |
| Nazwa produktu | ISO17357 Dock Rubber Fender Yokohama Floating Fender CTN Type |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie guma naturalna |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Część | Łańcuch opony netto |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa lub 80Kpa |