| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Cechy | Łatwy w obsłudze |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Aplikacja | Przemysłowa łódź dokująca |
| Tworzywo | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Kauczuk naturalny |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Kauczuk naturalny |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Guma naturalna |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Dozwolone OEM | Tak |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Kauczuk naturalny |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Kauczuk naturalny |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |