| Nazwa produktu | Błotnik typu V |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Aplikacja | Port dla statków łodziowych Jetty Wharf |
| Tworzywo | Wysokiej jakości NR |
| Część | Zderzak dokujący |
| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Standardowe błotniki podwodne Hydropneumatyczny zderzak typu D2500 Dock Port Zderza |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| rozmiar | D * L -- 2,5 * 5,5 M |
| Ciśnienie robocze | 50Kpa |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Color | Black or Customized |
| Material | High Quality NR |
| Part | Dock Bumper |
| Nazwa produktu | Statki Wałek cumowniczy Gumowe błotniki Dock Port Zderzak Certyfikat ABS |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Część | Błotnik, Zderzak |
| rozmiar | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Kolor | Czarny lub dowolny kolor |
| Nazwa produktu | Zatwierdzony przez SGS Dock Yokohama Pneumatyczny gumowy błotnik do wysyłki na statek |
|---|---|
| Materiał | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Część | Łańcuchowa siatka na opony |
| Ciśnienie początkowe | 50 kPa lub 80 kPa |
| Nazwa produktu | ISO17357 Dock Rubber Fender Yokohama Floating Fender CTN Type |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie guma naturalna |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Część | Łańcuch opony netto |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa lub 80Kpa |
| Nazwa produktu | Skutecznie chronić holownik z DockFender Fenders holowników łodzi i zderzaków |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny, szary ... itp |
| Twardość | 65 +/- 5 Shore'a A |
| Gęstość | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Nazwa produktu | Cylindryczny błotnik Dock Gumowe zderzaki błotników Marine dla statków Quay |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Styl projektowania | Dok |
| Rodzaj metalu | Q235 HDG |
| Kolor | Czarny (więcej kolorów opcjonalnie) |
| Nazwa produktu | Certyfikowane przez PIANC2002 cylindryczne błotniki morskie Heavy Duty Rubber D800 Berthing |
|---|---|
| Materiał | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, CR, FVMQ |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |
| Zakres twardości | 20°-90° brzeg A |
| Nazwa produktu | Błotniki do łodzi morskich typu D Dostosowane doki dokujące D200H o wysokiej absorpcji energii |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D200H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Elastyczność | Świetny |