| Nazwa produktu | Dostosowane gumowe błotniki stożkowe NR Materials Safety Molding 600H Anti Collision |
|---|---|
| Materiał | Wysoka wydajność NR |
| Kształt | Typ stożka |
| Wzrost | 500H-2000H |
| Temperatura | -40°C-120°C |
| Nazwa produktu | PIANC 2002 Morska komórka cumownicza Gumowy zderzak zderzaka ze stalową ramą przednią |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości NR/NBR |
| Numer modelu | DF-C1000H |
| Siła reakcji | 29-4626KN |
| Absorpcja energii | 4-6102KNM |
| Nazwa produktu | Wodoodporne elastyczne stożkowe gumowe błotniki DF-CRF1200H Stałe gumowe cumowanie błotnika |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Rodzaj | w kształcie stożka |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Część | Zderzak portu |
| Nazwa produktu | Pneumatyczne błotniki pływające ISO17357 Kwalifikowana odporność na rozdarcie 50 kPa 3,3 * 6,5 M |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Pochłanianie energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Instalacja | Łatwo. |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Akcesoria | Śruba, nakrętka, podkładka |
| Trwałość | Wysoki |
| Kształt | stożek |
| Wysokość | 500-3000H |
|---|---|
| Średnica | Jako wymagane |
| Kształt | stożek |
| Akcesoria | Śruba, nakrętka, podkładka |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 500-3000H |
|---|---|
| Średnica | Jako wymagane |
| Kształt | stożek |
| Akcesoria | Śruba, nakrętka, podkładka |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Standardowy | PIANC2002, ISO9001 |
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Materiał | NBR |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Część | zawias |
| pakiet | Drewniana paleta, drewniana skrzynia |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe gumowe błotniki stożkowe 1800H Dock Ochrona zderzaka łodzi Odporność na rozdarcie |
|---|---|
| Materiał | Odporny na zużycie NR |
| Numer modelu | DF-C1800H |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| uszczelka | Pakowanie gołe, pakowanie ramek, pakowanie palet |