| certyfikat | BV, DNV, SGS, LR, CCS |
|---|---|
| Nazwa produktu | Błotnik typu V |
| Kształt | V kształt |
| Długość | Dostosowane |
| Grubość | Jako wymagane |
| Nazwa produktu | Opony lotnicze Yokohama Rubber Fender Pływające błotniki łodzi morskich |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny najwyższej klasy |
| Część | gumowy błotnik po stronie łodzi |
| Aplikacja | Używany do statków i doków |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa produktu | pneumatyczny błotnik Yokohama |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Średnica | 500 mm-4500 mm (inne specyfikacje można dostosować) |
| Długość | 1000 mm-12000 mm (inne specyfikacje można dostosować) |
| Ciśnienie pracy | 50 kPa lub 80 kPa |
| Nazwa produktu | Błotnik z gumy naturalnej Błotnik z gumy stałej typu 600H V do ochrony łodzi |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, NBR, silikon |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| rozmiar | Dostosowane |
| Kategoria | Naprawiono gumowy błotnik |
| Nazwa produktu | Odbijacze opon holowników Odbojnice cylindryczne Odbojniki holowników do dokowania i cumowania |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D600 |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Rodzaj | cylindryczny |
| Nazwa produktu | Błotnik typu V |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości NR |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Zastosowanie | Port dla statków łodziowych Jetty Wharf |
| Nazwa produktu | Nowy projekt cylindrycznych błotników morskich Certyfikat CMF600D BV dla zderzaka łodzi dokującej |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Kolor | Czarny, szary lub zgodnie z wymaganiami |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |
| Nazwa produktu | Hollow D Rubber Fender Sekcja Boat Fender / Gumowy zderzak Ochrona doku |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D500H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Nazwa produktu | Gumowe żagle do łodzi do ciężkich zadań Gumowe zderzaki |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 500 mm do 2000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik ISO17357-1: 2014 STS Dock Zderzak łodzi 4,5 * 9,0 M |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa |