| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Pneumatyczny gumowy błotnik typu CTN 3300 * 6500MM typu CTN |
|---|---|
| Materiał | NR o wysokiej gęstości |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Nazwa produktu | Wyroby hydrauliczne w Japonii, Japonia i Japonia |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Słowo kluczowe | Odbojnik pneumatyczny |
| kolor | Czarny, czerwony, niebieski, zielony itp |
| Ciśnienie robocze | 50Kpa, 80Kpa |
| Nazwa produktu | Błotniki pneumatyczne ISO17357-1: 2014 Przewodnik 3,3 * 6,5 M Blok powietrzny typu CTN 50kPa |
|---|---|
| Materiał | NR wysokiego poziomu |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| MOQ | 1 kawałek |
| Certyfikat | CCS,BV,LR,RINA,KR,NK,GL,ABS,DNV,RS |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Numer modelu | 2,0 * 3,5 m |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Wzmocnienie | Spiralny drut o wysokiej wytrzymałości |
| Powierzchnia | Gładki |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Żywotność usługi | 10 ~ 15 lat |
| Użycie | chronić łódź |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Żywotność usługi | 10 ~ 15 lat |
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| temperatury | -40 ℃ ~ 300 ℃ |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Materiał | NR |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Cechy | Materiały przyjazne dla środowiska |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Materiał | NR |
| Cechy | Odporność na korozję, lekki |
| Funkcja | Absorpcja wstrząsu |
| Nazwa produktu | Wysoka absorpcja energii przez odbojnice pneumatyczne w Jokohamie do transportu między statkami Wier |
|---|---|
| Materiał | Odporny na zużycie NR |
| Standardowy | ISO17357-1:2014 |
| Tolerancja | ±2% |
| Klasa | Wysoka jakość |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik |
|---|---|
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Żywotność usługi | 10 ~ 15 lat |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Material | NR |