| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Żywotność usługi | 10 ~ 15 lat |
| Cechy | Odporność na korozję |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Nazwa produktu | Statek morski Yokohama Pneumatyczny błotnik z naturalnego kauczuku z oponami i łańcuchami chroni sta |
|---|---|
| Średnica | 500 mm - 4500 mm |
| Długość | 1000 mm - 12 000 mm |
| Materiał | Wysokiej jakości NR |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa, 80Kpa |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik Dock Yokohama Pneumatyczny gumowy błotnik Norma ISO17357 |
|---|---|
| Material | Natural Rubber |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Średnica | 500mm - 4500mm |
| Długość | 1000mm - 12000mm |
| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Standardowe błotniki Yokohama 80kPa Operacje STS 3,3*6,5M |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny wysokiego poziomu |
| Standard | PIANKA, ISO17357 |
| Kolor | czarny |
| Certyfikat | CCS/BV/SGS/ABS |
| Nazwa produktu | 50kPa Dock Pływający gumowy błotnik ISO17357 Standardowe cumowanie łodzi dokującej |
|---|---|
| Materiał | Dobrej jakości kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Część | Łańcuchowa siatka na opony |
| Ciśnienie początkowe | 50 kPa lub 80 kPa |
| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Standardowy błotnik pneumatyczny Yokohama 3,3 * 6,5 m 50 kPa do stacji dokującej |
|---|---|
| Średnica | 300-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Pochłanianie energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Nazwa produktu | Profesjonalny pływający pneumatyczny gumowy błotnik Yokohama do statku do doku |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | PIANC2014, ISO17357-1:2014 |
| Certyfikat | CCS LR BV ABS |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa produktu | Dok pneumatyczny gumowy błotnik do cumowania łodzi z łańcuchem i oponą |
|---|---|
| Część | Błotnik STS |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| długość | 500mm-12000mm |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Materiał | NBR |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Norma bezpieczeństwa | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Zastosowanie | Statek na statek, dok |
| Nazwa produktu | pneumatyczny błotnik Yokohama |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Średnica | 500 mm-4500 mm (inne specyfikacje można dostosować) |
| Długość | 1000 mm-12000 mm (inne specyfikacje można dostosować) |
| Ciśnienie pracy | 50 kPa lub 80 kPa |