| Nazwa produktu | Elastyczna i trwała konstrukcja Marine Superior Rozwiązania do cumowania statków Odbojnice pneumatyc |
|---|---|
| Materiał | NR + SBR |
| kolor | Dostosowanie kolorów |
| Twardość | 60+/-10 Shore A |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥18MPa |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama ISO17357-1: 2014 Standardowy zderzak portowy 3.3M Marine |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej gęstości |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Certyfikat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Ciśnienie początkowe | 50kPa i 80kPa |
| Nazwa produktu | Nadmuchiwane pływające pneumatyczne Yokohama Rubber Fender Statki Używane łodzie rybackie |
|---|---|
| Część | Błotnik STS |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Kolor | Czarny |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Funkcja | Doskonała stabilność pozioma |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Funkcja | Doskonała stabilność pozioma |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Materiał | NR |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Nazwa produktu | Granatowo-szare zderzaki Yokohama Części błotników Kołnierz ocynkowany ogniowo |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości NR, SR, NBR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥18 |
| Ciśnienie początkowe | 80 kpa |
| Nazwa produktu | ISO17357 i PIANC2002 Błotniki pneumatyczne 3,3 * 6,5 M Zawór bezpieczeństwa typu CTN 50kPa |
|---|---|
| Materiał | Opłacalny kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357, ISO9001 |
| Część | Błotnik STS |
| Certyfikat | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik ISO17357-1: 2014 Standardowy zderzak portowy 3.3M Marine |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥18 |
| Ciśnienie początkowe | 80Kpa |
| Nazwa produktu | Okręt podwodny pneumatyczny typu Yokohama Fender Anti Collision Dostosowany |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| Technologia | Przeciwwybuchowe, ogólne uzwojenie, przeciwdziałające starzeniu |
| Twardość | 60±10 Shore'a A |