| Nazwa produktu | ISO17357 Standardowy gumowy błotnik Yokohama 50kPa Dock 3,3 * 6,5M Bezpieczeństwo morskie |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Tworzywo | NR |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Materiał | NR |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Tworzywo | NR |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Pływający pneumatyczny gumowy błotnik Specyfikacje ISO17357 80 kPa Operacje STS |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Absorpcja energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Nazwa produktu | Pływające błotniki Yokohama ISO17357 Kwalifikowana odporność na rozdarcie 50 kPa 3,3 * 6,5 M |
|---|---|
| Standard | PIANKA, ISO17357-1:2014 |
| Przewodnictwo ciepła | = |
| Twardość | 60 ± 10 Shore A lub życzenie klienta |
| Wydłużenie | ≥400 |
| Nazwa produktu | PIANC i ISO17357 Standardowe pneumatyczne gumowe błotniki Łańcuch do opon Bezpieczeństwo morskie |
|---|---|
| Materiał | Najlepsza jakość NR, NBR, SR |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Diameter | 500mm - 4,500mm |
| Długość | 1000 mm - 12 000 mm |