| Nazwa produktu | ISO17357 Standardowy gumowy błotnik Yokohama 50kPa Dock 3,3 * 6,5M Bezpieczeństwo morskie |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe NBR / NR 1200H PIANC2002 Odporny na rozdarcie zderzak morski Dock |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej gęstości |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Orzecznictwo | PIANC2002, ISO, SGS |
| Nazwa produktu | Naprawiono błotniki gumowe stożkowe błotnika 1600H Kauczuk naturalny do ochrony łodzi dokowych |
|---|---|
| Materiał | Przeciwstarzeniowy NR |
| Numer modelu | DF-C1600H |
| MOQ | 1 kawałek |
| OEM | Mile widziana |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Super Marine Cell z akcesoriami Bezpieczeństwo dokowania do cumowania łodzi |
|---|---|
| Materiał | Doskonała guma naturalna |
| Numer modelu | DF-C1150H |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Dowolny kolor |
| Nazwa produktu | V Type Super Arch Rubber Fender Marine Dock Protection Stałe gumowe błotniki |
|---|---|
| Projekt | Rysunek celny |
| Wzrost | 200mm-1000mm |
| Długość | 1000-3500L |
| Siła reakcji | 78kN do 1015kN |
| Cechy | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Część | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Kauczuk naturalny klasy A |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Materiał | NR |
| Kolor | czarny |
| Wielkość | niestandardowe |
| Logo | niestandardowe |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Zastosowanie | Port |
| Wielkość | niestandardowe |
| Logo | niestandardowe |
| Materiał | NBR |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Nazwa produktu | 4,5 * 9,0 M Pneumatyczny gumowy błotnik do cumowania STS 80kPa ISO17357-1: 2014 |
|---|---|
| Materiał | Wysoka wydajność NR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa |