| Nazwa produktu | 4,5 * 9,0 M Pneumatyczny gumowy błotnik do cumowania STS 80kPa ISO17357-1: 2014 |
|---|---|
| Materiał | Wysoka wydajność NR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe NBR / NR 1200H PIANC2002 Odporny na rozdarcie zderzak morski Dock |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej gęstości |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Orzecznictwo | PIANC2002, ISO, SGS |
| Nazwa produktu | Dock Buffer 1000H Stożkowe gumowe błotniki Odporna na zużycie naturalna guma PIANC2002 |
|---|---|
| Numer modelu | DF-C1000H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| rozmiar | Dostosowane |
| Elastyczność | Świetnie |
| Nazwa produktu | PIANC2002 800H Stożkowe gumowe błotniki w kolorze czarnym Dostosowane do bufora dokowania łodzi |
|---|---|
| Numer modelu | DF-CRF800H |
| Rodzaj | Naprawiono gumowe błotniki |
| Standard | Pianka2002 |
| rozmiar | Niestandardowy rozmiar |
| Nazwa produktu | Arche V Gumowy Fender |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Proces produkcji | Formowanie, Cięcie |
| Wysokość | 200mm-1000mm |
| Długość | 1000mm-3500mm |
| Nazwa produktu | Gumowe żeglarze stożkowe Żeglarze statkowe Gumowe żeglarze duże statki kontenerowe |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | 500 mm do 2000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |
| Cechy | Wyższa absorpcja energii |
|---|---|
| Rodzaj | Gumowy błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Płyty gumowe stożkowe Płyty gumowe morskie Płyty gumowe cylindryczne Płyty gumowe |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | Od 2000 mm do 5000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |
| Cechy | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Część | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Kauczuk naturalny klasy A |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Wyroby z gumowych komórek przemysłowych |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Numer modelu | DF-C1000H |
| Wysokość | 500-3000 mm |
| Rodzaj | Typ komórki stałej |