| twardość | ≤82 Shore'a A |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Elastyczność | Świetnie |
| Opakowanie | Paleta lub dostosowana |
| Cechy | Wysoka wartość E/RH, odporność na zużycie |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Advantage | Customized, Original Factory |
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Application | Submarine Dock |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Korzyść | Dostosowany, oryginalny fabryka |
| Aplikacja | Dok |
| Średnica | 0,5 ~ 4,5 m |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Część | Zawias |
| Tworzywo | Nbr |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Tworzywo | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Nazwa produktu | Błotniki pneumatyczne ISO17357-1: 2014 Standardowy typ pływający CTN Boat Dock |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Pochłanianie energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Nazwa produktu | Wysokiej jakości błotniki typu D. Błotniki Ocean Guard. Deflektory fal. Gumowe błotniki do łodzi |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D300H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Typ | Cylindryczny |
| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Standardowe błotniki podwodne Hydropneumatyczny zderzak typu D2500 Dock Port Zderza |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| rozmiar | D * L -- 2,5 * 5,5 M |
| Ciśnienie robocze | 50Kpa |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |