| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Część | Zawias |
| Pakiet | Drewniana paleta, drewniana skrzynia |
| Nazwa produktu | Ochrona bufora dokującego Pływający błotnik piankowy D3.3M Certyfikat ABS Port Berthing |
|---|---|
| Materiał | Pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kształt | cylindryczny |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Nazwa produktu | Błotnik wypełniony pianką morską Dia 1500 mm * 3000 mm PU EVA Zamknięta komórka do stacji dokującej |
|---|---|
| Materiał | Pianka PU o dużej gęstości, skóra poliuretanowa |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wydłużenie | ≥350% |
| Certyfikat | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS |
| Nazwa produktu | Poduszka morska Wypełniony pianką błotnik do ochrony dokowania statku Kolorowy błotnik poliuretanowy |
|---|---|
| Materiał | pianka EVA, poliuretan |
| Numer modelu | DF-2000mm * 3500mm |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Silindryczne Fenders Marine Systemy Fenders Barge Fenders Systemy Fenders Marine Docking |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Kolor | Czarny, szary, biały lub według wymagań klienta |
| Wewnętrzna średnica | 75 mm - 1000 mm |
| Długość | Wymagania klientów |
| Nazwa produktu | ISO 17357 Podwodny skrętarz typu ślinka Nadmuchowy skrętarz pneumatyczny |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny najwyższej klasy |
| Standardowy | ISO17357, ISO9001 |
| Wymiary | 4,5*12,0M |
| Ciśnienie początkowe | 50 kPa |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
|---|---|
| Akcesoria | Nakrętka, śruba, podkładka itp |
| Część | Zderzak dokujący |
| Absorpcja energii | 5,1KN-M do 64KN-M |
| OEM | Mile widziana |
| Nazwa produktu | Standardowe cylindryczne błotniki morskie PIANC i ISO Heavy Duty Długa żywotność dla stacji dokujące |
|---|---|
| Materiał | Doskonała guma naturalna |
| Numer modelu | DF-C1200 |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Dowolny kolor (najbardziej popularny jest czarny i szary) |
| Nazwa produktu | Czarny kolor Marine Foam Fender Ocean Guard Boja Pływający dok Statki łodzi bezpieczeństwa |
|---|---|
| Numer modelu | DF-1500mm * 3000mm |
| Materiał | Pianka EVA o zamkniętych komórkach, poliuretan |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Length | 500mm-9000mm |
| Nazwa produktu | Cena hurtowa Błotnik wypełniony pianką EVA Kolorowy 2,0 * 3,5 m Certyfikat ISO9001 dla doku łodzi |
|---|---|
| Material | Polyurethane, EVA, etc |
| Typ | pływający błotnik |
| Wydłużenie | ≥350% |
| Twardość | 75-95 Shore A |