| Część | morska poduszka powietrzna |
|---|---|
| Drukowanie logo | Serdecznie witamy |
| Instalacja | Łatwo. |
| Długość życia | 15-20 lat |
| Zastosowanie | Dokowanie statków, port, molo |
| Nazwa produktu | STS Operations Pneumatyczne błotniki Kauczuk naturalny ISO17357 50KPA do ochrony statków |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o dużej gęstości |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Length | 1000mm-12000mm |
| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Błotniki pneumatyczne 3,3 * 6,5 M 80kPa Operacje STS Zderzak |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| Technologia | Przeciwwybuchowy, ogólne uzwojenie, przeciwstarzeniowy |
| Twardość | 50±10 Shore A |
| Wydłużenie | ≥400 |
| Nazwa produktu | Pneumatyczne błotniki pływające ISO17357 Kwalifikowana odporność na rozdarcie 50 kPa 3,3 * 6,5 M |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Pochłanianie energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Nazwa produktu | 2,0 * 3,5 M Pneumatyczny błotnik ISO17357 Standardowe cumownicze pływające błotniki |
|---|---|
| Standard | PIANC, ISO17357-1:2014 |
| Przewodnictwo ciepła | = |
| Twardość | 50±10 Shore'a A |
| Wydłużenie | ≥400 |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Nazwa produktu | Certyfikat ISO17357 D3.3M Hydropneumatyczne błotniki łodzi podwodnej w kolorze czarnym przeciwwaga |
|---|---|
| Materiał | NR o wysokiej gęstości |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Średnica | 1700mm-4500mm |
| Długość | 5500mm-12000mm |
| Instalacja | Łatwo. |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Akcesoria | Śruba, nakrętka, podkładka |
| Trwałość | Wysoki |
| Kształt | stożek |
| Nazwa produktu | D Rodzaj skrzydeł - wyjątkowa trwałość i zwiększone bezpieczeństwo |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D400H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Materiał | Kauczuk naturalny |