| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Technologia 2,5M Yokohama Błotniki 50kPa Pływające dla Davit |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Pochłanianie energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Nazwa produktu | Błotniki pneumatyczne 50kPa 4,5M ISO17357 Przewodnik Siatka łańcuchowa z naturalnej gumy |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny najwyższej jakości |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Część | Błotnik STS |
| Certyfikat | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Kolor | Czarny/szary/biały/zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| certyfikat | BV, DNV, SGS, LR, CCS |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Szerokość | Dostosowane |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | 3,3 * 6,5 mln błotników Yokohama Certyfikowany zawór bezpieczeństwa ISO 17357-1: 2014 dla STS |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| Technologia | Przeciwwybuchowy, ogólne uzwojenie, przeciwstarzeniowy |
| Twardość | 60±10 Shore A |
| Wydłużenie | ≥400 |
| Nazwa produktu | PIANC Standardowe listwy błotników typu D Dostosowany wytrzymały przeciwstarzeniowy zderzak dokujący |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D400H |
| Standard | Pianka2002 |
| rozmiar | Niestandardowy rozmiar |
| Powierzchnia | Gładki lub wzór |
| Nazwa produktu | PIANC i ISO Standardowe błotniki typu D H500 Środowiskowy przemysłowy statek dokujący o wysokiej ela |
|---|---|
| Materiał | Przeciwstarzeniowy NR |
| Numer modelu | DF-DH500 |
| rozmiar | Wymagania klienta |
| Kolor | Wymagania klienta |
| Nazwa produktu | Włókiennicze |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Średnica | 100mm do 1200mm |
| Długość | Jako wymagane |
| Wzmocnienie | Wysokiej jakości NR, NBR, SR, CR |
| Nazwa produktu | Wysoka absorpcja energii przez odbojnice pneumatyczne w Jokohamie do transportu między statkami Wier |
|---|---|
| Materiał | Odporny na zużycie NR |
| Standardowy | ISO17357-1:2014 |
| Tolerancja | ±2% |
| Klasa | Wysoka jakość |
| Nazwa produktu | Cylindryczne odbojnice morskie, wszechstronne, zapewniające doskonałą ochronę statków |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Kolor | Czarny, szary, biały lub według wymagań klienta |
| Wewnętrzna średnica | 75 mm - 1000 mm |
| Długość | Wymagania klientów |
| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Specyfikacje Błotniki Yokohama STS Dock Floating CTN Type |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Standard | ISO9001, ISO17357 |
| Certyfikat | CCS/BV/SGS/ABS |