| Nazwa produktu | Doskonała konstrukcja Bezprecedensowa ochrona Błotniki Yokohama Cena/Rozmiar/Wymiary |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Wzmocnienie | Wielowarstwowa nylonowa tkanina na kord oponowy |
| Średnica | 0,5 m-4,5 m lub dostosowane |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Materiał | NBR |
| Numer modelu | HM-CMF14 |
| Standardowy | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| Użycie | Dokowanie lub cumowanie statku |
| Kolor | Czarny i dostosowany |
| Usługa | OEM lub ODM |
| Elastyczność | Wysoki |
|---|---|
| Uderzenie | Wysoki |
| Przetarcie | niski |
| Ciśnienie | Wysoki |
| Korozja | niski |
| Rozmiar | Dostosowane |
|---|---|
| Nazwa produktu | Błotnik typu V |
| MOQ | 1 |
| Szerokość | Dostosowane |
| Grubość | Jako wymagane |
| Nazwa produktu | Katalog/certyfikat błotników w rozmiarze dziecięcym Typ stylu Yokohama |
|---|---|
| Styl | Wsparcie niestandardowe |
| Temperatura robocza | -30°C do 80°C |
| Kształt | cylindryczny |
| Aplikacja | Ochrona bufora |
| Impact Resistance | High |
|---|---|
| Abrasion Resistance | High |
| Size | Customized |
| Weight | Light |
| Temperature Range | Wide |
| Ugięcie | 52,5%-55% |
|---|---|
| Długość życia | 15-20 lat |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Zastosowanie | Dokowanie statków, port, molo |
| Instalacja | Łatwo. |
| Nazwa produktu | Włókna |
|---|---|
| Rodzaj | Włókna |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Wnioski | Terminal portowy |
| Wielkość | niestandardowe |
| Nazwa produktu | Odbojnik pneumatyczny |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Standardowy | ISO 17357-1:2014, PIANC |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Długość | 1000mm-12000mm |