| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Średnica | Jako wymagane |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Nazwa produktu | Dostosowany błotnik typu V NR 400H Części z gumy naturalnej Formowanie antykolizyjne |
|---|---|
| Materiał | NR wysokiej jakości |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Orzecznictwo | ISO9001, ABS, BV |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Wysokość | 500-3000H |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Kolor | Czarny |
| Wydajność | Doskonały |
| Instalacja | Łatwy |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Akcesoria | Śruba, nakrętka, podkładka |
| Instalacja | Łatwo. |
| Wysokość | 500-3000H |
| Nazwa produktu | Nowy projekt cylindrycznych błotników morskich Certyfikat CMF600D BV dla zderzaka łodzi dokującej |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Kolor | Czarny, szary lub zgodnie z wymaganiami |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Wysokość | 500-3000H |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Aplikacja | Ochrona zderzaka doku/portu/statku |
| Instalacja | Łatwo. |
|---|---|
| Konserwacja | Niskie |
| Trwałość | Wysoki |
| Kształt | Łuk |
| Materiał | Kauczuk |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Standardowy | PIANC2002, ISO9001 |
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Materiał | NBR |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Stosowanie | Dokowanie lub cumowanie statku |
| Rozmiar | Rozmiar niestandardowy |
| Praca | OEM lub ODM |
| Cechy | Trwałe i solidne |
| Rozmiar | Średnica 500mm-4500mm, długość 1000mm-12000mm |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Trwałość | Wysoki |
| OEM | Mile widziana |
| Ciśnienie | 50Kpa, 80Kpa |