| Nazwa produktu | Marine Dock V Type Fender Natural Rubber Boat Ship PIANC2002 V500H |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Kolor | Czarny, szary... itd. |
| Twardość | 65 +/- 5 Shore A |
| Powierzchnia | Gładkie lub teksturowane |
| Nazwa produktu | Błotnik typu V |
|---|---|
| Zastosowanie | Port dla statków łodziowych Jetty Wharf |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Materiał | Wysokiej jakości NR |
| Część | Zderzak dokujący |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Szerokość | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Błotnik typu V |
| kolor | Czarny/szary/biały/zgodnie z wymaganiami |
| Grubość | Jako wymagane |
| Nazwa produktu | Dostosowane błotniki typu Heavy Duty D PIANC2002 300H Hollow D Marine Dock Ship |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D300H |
| Standard | PIANC2002, HGT2866-2016 |
| Certyfikat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Efektywna długość | 1 ~ 6,5 m |
| Stosowanie | Unikanie kolizji |
| Funkcja | Łatwy w instalacji i obsłudze lekki |
| Warstwy | 5 ~ 10 warstw |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Logo | Dostosowane |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Cechy | Efektywne pochłanianie energii |
|---|---|
| Rodzaj | Gumowy błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Najwyższej klasy kauczuk naturalny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Funkcja | Doskonała stabilność pozioma |
| Nazwa produktu | Kauczuk naturalny Niestandardowy łuk gumowy Fender V500H Ekologiczna elastyczność bezpieczeństwa |
|---|---|
| Materiał | Odporny na zużycie NR |
| Numer modelu | DF-V500H |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| uszczelka | paleta |