| Nazwa produktu | 300H V Typ Gumowy błotnik Odporność na ozon i promieniowanie UV Ochrona przed niską absorpcją wody |
|---|---|
| Materiał | Wysoka wydajność NR |
| Kształt | Typ V |
| Wzrost | 200mm-1000mm |
| Długość | 1000mm-3500mm |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Materiał | NR |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| nazwisko | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Instalacja | Łatwo. |
| opakowanie | Paleta lub dostosowana |
| Transport morski | Ekspresowe/Linie lotnicze/Drogą morską |
| Ugięcie | 52,5% - 55% |
| Nazwa produktu | Dock Buffer 300 Arch Gumowy błotnik Odporny na zużycie Dostosowanie Naturalna guma |
|---|---|
| Numer modelu | DF-ARF300H |
| Rodzaj | Typ łuku V |
| Standard | Pianka2002 |
| rozmiar | Niestandardowy rozmiar |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Usługa | OEM lub ODM |
| Kolor | Czarny i dostosowany |
| Tworzywo | Wysokiej jakości NR |
|---|---|
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Aplikacja | Port dla statków łodziowych Jetty Wharf |
| Nazwa produktu | Błotnik typu V |
| Nazwa produktu | H1000 Stożkowe gumowe błotniki Guma naturalna Odporny na zużycie zderzak do cumowania łodzi |
|---|---|
| Materiał | NR wysokiej jakości |
| Kształt | Typ stożka |
| Orzecznictwo | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Nazwa produktu | DF-V600H V Typ Błotnik do cumowania łodzi morskich Dostosowany odporny na zużycie |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, NBR, silikon, EPDM, FKM, SBR |
| Numer modelu | DF-V600H |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Projekt | Rysunek celny |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Stosowanie | Dokowanie lub cumowanie statku |
| Praca | OEM lub ODM |
| Cechy | Trwałe i solidne |
| Gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Nazwa produktu | Odporne na zużycie błotniki stożkowe z naturalnej gumy PIANC 2002 Standard dla koi |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny, szary ... itp |
| Twardość | 65 +/- 5 Shore'a A |
| Usługa | OEM lub ODM |